Anna Madej

instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem
instruktorka ćwiczeń siłowych

  • dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego
  • instruktorka fitness (uprawnienia państwowe- legitymacja MENiS)
  • międzynarodowa instruktorka indoor i sensitive cycling
  • wykładowca fitness
  • instruktor odnowy biologicznej
  • II miejsce w kategorii kobiet w IV Maratonie kolarskim „Dobrodzieńska Setka” 2014 rok
  • Mistrzyni Polski i rekordzistka Polski nauczycieli w Wielokrotnym Wyciskaniu sztangi leżąc 2014 rok
  • Ukończyła triatlon na dystansie olimpijskim w Wińcu oraz Radków-Polanica Zdrój w 2012 roku
  • Udział w EVOLUTION RIDE – indoor cycling event Nurnberg – Niemcy
  • I miejsce w kategorii kobiet w „Pogromie Wichra”
  • II miejsce w kategorii kobiet – II CROSSDUATHLON „ŻYROWIK”
  • Srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym
  • Brązowa medalistka Międzynarodowego Spływu Kajakowego Dunajcem

Formy doskonalenia zawodowego:

  • TRX – Group Suspension Training Course L1
  • DEEPWORKTM Basic z Janne Lindeque
  • Special Workshop Pilates Meet Myofascial with Daniela Pignata
  • Special Workshop Functional Body Training with Taras Klimov
  • Education Postular Fitness with International Master Trainer Stefano Carlini
  • Education Kettlebell Training with International Master Trainer Stefano Carlini
  • Special Workshop SOCCACISE ® with Jannie Lindeque
  • Special Workshop 100% MUSCLE with Dave Stauffer
  • Special Workshop – TOTAL BODY CONDITIONING NEXT LEVEL with Jannie Lindeque
  • Education Personal Trainer part Functional Training with International Master Trainer Stefano Carlini
  • Ogólnopolskie Szkolenie CrossFit Mjollnir –GIMNASTYKA SPORTOWA
  • Special Workshop – CORE – XXL with Andreas Goller
  • Education „TRIO” with International Master Trainer – David Stuffer
  • Tomahawk I.C.E. – licencja A – with Stefan Leber
  • APF high level – Inka Szymanski Fitness School
  • Basic Aerobic 1,2 – Nike Education
  • Step aerobik 1,2,3 – Aerofit
  • Step variation & different toning z Andreeasem Gollerem
  • Master Workshop Step Creativity – Gil Lopes
  • Aerobik dance & workout z Sandrą Ringkamp
  • Master Workshop Dance Aerobic – Giacomo Macri
  • szkolenie Maxi-tubes i Rumba Dance z Louis Rodriguez
  • szkolenie Total Body Conditioning – Jannie Lindegue
  • workshop Work Your Body – Andreas Goller
  • workshop Total Body Fusion – Dave Stauffer
  • OM Aeroboxing – szkoła Open Mind
  • Tae Robics 1, 2 z Keneth Leeuwin – Aerofit
  • Aeroboxing z Manu N Kosi – ISFS
  • Indoor Cycling Education and Sensitive Cycling z Ingo Hesselbarth- Tomahawk
  • Tomahawk I.C.E. Licencja B
  • Walking Program Instructor, Euro Fitness School
  • OM Bosu – Open Mind Health&Fitness Idea
  • OM Body Ball – szkoła Open Mind
  • workshop All about Ball – Andreas Goller
  • Pilates z Anette Alvaredo (IFAA)
  • The Pilates Coach Deutschland z dr Jolantą Ignaszewską Kubauch
  • Workshop Fitness Yoga & Mental Body – Anja Ringkamp, Marta Wawszczyk
  • Intensive workshop BodyArt – Robert Steinbacher
  • Aqua Fitness- Inka Szymanski Fitness School
  • kurs Szkoła Promująca Zdrowie bazą dla systemowej profilaktyki
  • uczestniczka maratonów fitness ISF
  • liczne warsztaty, seminaria i konwencje fitness