Sprzęt

Trzy przestronne, klimatyzowane, zaaranżowane
w oryginalnym stylu sale fitness zaopatrzyliśmy w sprzęt firmy Ekspert Fitness – eksperta w kompleksowym wyposażeniu fitness. Dzięki tej profesjonalnej firmie udało nam się stworzyć bogatą, kompleksową oraz zróżnicowaną ofertę sprzętu sportowego, nagłaśniającego
i oświetleniowego na światowym poziomie.
Aby trening był efektywny i bezpieczny…
Gwarantujemy wysokiej jakości przybory, odporne na długotrwałe i intensywne użytkowanie. Jest to sprzęt najwyższej klasy ułatwiający zachowanie higieny i bezpieczeństwa ćwiczeń, a tym samym komfortowy i bezpieczny trening. Wśród nich znaleźć można zarówno typowe przybory do zajęć wzmacniających, jak stepy, sztangi, tubingi, hantle, obciążenia na kostki, piłki, piłeczki heavy ball i ovoball; jak również kompletne zestawy przyborów do jogi i body&mind. 
Zajęcia indoor cycling prowadzimy na najwyższej klasie rowerach firmy Tomahawk. 
Do pracy nad ciałem w pozycjach niskich proponujemy nowoczesne, hiszpańskie maty do ćwiczeń, chronione specjalnym systemem antybakteryjnym, który uniemożliwia rozwój drobnoustrojów i utrwalanie nieprzyjemnych zapachów.
Posiadamy również kompleksowe wyposażenie do zajęć aqua fitness. Pasy, rękawice, hantle, obciążenia na kostki, makarony, powersticki to przybory, dzięki którym jesteśmy
w stanie zaproponować Ci trening kształtujący
i wydolnościowy w wodzie.
Przyjemne wrażenia słuchowe dodają energii…
Jako jedyny klub fitness w Opolu oferujemy na terenie całego klubu nagłośnienie radiowęzłowe zwane „Background”.
Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy oddać charakter poszczególnych klubowych pomieszczeń różnymi rodzajami muzyki.
Przykładowo, jeśli masz ochotę się wyciszyć, wystarczy udać się na seans pozytywnej energii do klubowej sauny lub na filiżankę aromatycznej herbaty w naszym kąciku wypoczynkowym gdzie przy dźwiękach jazzu, chill-out czy muzyki relaksacyjnej zapomnisz o stresie i zmęczeniu.

Jeśli preferujesz bardziej zdecydowaną muzykę zapraszamy do sali ćwiczeń siłowych lub cardio fitness gdzie przy mocniejszych bitach i w gorącej atmosferze muzyki klubowej można popracować nad swoim ciałem. Nie zapomnieliśmy
o szatniach – muzyka będzie z Tobą od początku do końca. 
Jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania.
W salach fitness posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający najwyższej klasy, dzięki któremu nasi instruktorzy przemienią klasyczny trening w niezwykłe doznanie dla ciała, ducha i zmysłów.
Efekty świetlne jakby nie z tej Ziemi…
Światło to idealna materia, z której można zbudować każdy klimat, oddać każdy nastrój. Nie bez przyczyny zapalamy świece, kiedy chcemy się zrelaksować i wyciszyć, a do dyskoteki udajemy się by się wyszaleć w rytm dzikiej muzyki i w blasku kolorowych świateł. 
Rozumiemy Twoje potrzeby i wychodzimy im naprzeciw. 
Od dziś Twoje zajęcia fitness będą miały szczególną oprawę świetlną. Nasze sale aerobowe wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy, który współgra z nagłośnieniem i pozwala na niesamowite efekty świetlno-dźwiękowe. Dance w blasku reflektorów, afro w zielono-białym klimacie, TBC w rytm zmieniających się świateł to tylko namiastka tego, co znajdziesz na zajęciach w koralowej sali. Szalona przygoda na zajęciach indoor cyclingu to również niesamowita gra świateł, które potęgują adrenalinę i dodają energii do dalszej pracy.
Nie zapomnieliśmy rzecz jasna o zajęciach prozdrowotnych i body&mind. Na tych szczególnych lekcjach pozwolimy Ci się wyciszyć i zrelaksować w blasku aromatycznych świec oraz ciepłych, delikatnych świateł.