Sala koralowa

Ciepła barwa ścian, duże okna i specjalistyczna podłoga sprawiają, że Sala Koralowa jest idealnym miejscem do zajęć zarówno fitness, jak również treningu funkcjonalnego.
 Dowiedziono naukowo, że kolor pomarańczowy i jego pochodne działają energetyzująco i pobudzająco na człowieka. W pomieszczeniach w tym kolorze ćwiczy się najlepiej i najefektywniej.
Sala jest klimatyzowana, dzięki czemu panuje w niej zawsze idealna temperatura do określonego rodzaju zajęć oraz gwarantowany jest dopływ świeżego powietrza.
Zadbaliśmy o najwyższej jakości sprzęt i przybory do ćwiczeń: Body Step, tubingi, piłki, over ball, heavy ball, hantle o różnym ciężarze, obciążenia na kostki, sztangi Power Gym, rowery stacjonarne Tomahawk.
Oraz specjalistyczne przybory do treningu funkcjonaltnego.
Ćwicząc w pozycjach niskich, komfort i izolację przed zimnem podłoża oraz urazami zapewnią Ci maty ComfortGym. Wykonane są ze specjalnego tworzywa, które nie zbiera wilgoci ani kurzu, przez co są niezwykle higieniczne. Dodatkowo posiadają system ochronny antybakteryjnej, który zapobiega rozwojowi grzybni i bakterii odpowiedzialnych za choroby skóry i przykre zapachy.
Najwyższej klasy system nagłaśniający gwarantuje idealne tło do ćwiczeń. Fitness opiera się na muzyce – to ona m.in. nadaje zajęciom wyjątkowy charakter.
Dopełnieniem oprawy muzycznej i zarazem atmosfery sali jest światło, które współgra z rodzajem zajęć i stylem muzyki.

Sala srebrzysta

Dusza klubu FitLife. To tutaj pracujemy nie tylko nad swoim ciałem, ale rozwijamy swój umysł, koimy skołatane serce i budujemy pozytywne emocje.
Kameralna, kompleksowo wyposażona w niezbędne przybory i pomoce do Jogi, Pilates, Body ART®, TRX i innych zajęć prozdrowotnych oraz Body&Mind.
Jako jedyni w regionie i nieliczni w kraju włączamy do zajęć aroma i koloroterapię.
Przyjemne kolory, przestronne okno, orientalne dodatki, pachnące świece – wszystko aby ćwiczyło się jeszcze przyjemniej.