Salsa

Twój trening jeszcze nigdy nie był tak gorący! Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które oprócz dawki ruchu pragną dać sobie coś więcej.
Salsa to muzyczny i taneczny sos (z hiszpańskiego salsa – sos), czyli mieszanka rytmów afrokubańskich i karaibskich. W salsie kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę poszczególnych części ciała – klatki piersiowej, bioder, ramion, rąk i nóg. Pod wpływem różnych kultur i muzyki powstało wiele stylów salsy, które różnią się między sobą w krokach, ruchach oraz rozliczeniu. W każdym z nich jednak chodzi o to samo – o wsłuchanie się w muzykę, wczucie w rytm i przede wszystkim o dobrą zabawę. Zajęcia te pomogą ci odkryć swoją kobiecość, zaakceptować swoje ciało i cieszyć się życiem.  Dzięki nim odkryjesz w sobie nowe możliwości, poruszysz i wyizolujesz części ciała, z których istnienia nawet nie zdawałaś sobie sprawy.  
Na każdych zajęciach wprowadzane są nowe, krótkie choreografie oparte na krokach salsy, rumby, bachaty i merengue, które w połączeniu z gorącą muzyką kubańską rozpalą nie tylko twoje ciało, ale i zmysły. Zajęcia prowadzone przez instruktora Akademii Kultury Alternatywnej  SALSA FUERTE.

Dla kogo? Dla wszystkich zakochanych w tańcu. Dla każdego, kto szuka alternatywnej formy treningu kształtującego kondycję i spalającego tkankę tłuszczową.