Dance

Sexy
Prawdziwy wulkan zmysłów! Zajęcia taneczne, oparte na nieskomplikowanej i szalenie kobiecej choreografii. Proste kroki zaczerpnięte z jazzu, hip hop’u, salsy, baletu, stylu house oraz z tańca towarzyskiego – seksapil, zmysłowość i gracja w czystej postaci. Sexy Class gwarantują dobrą zabawę, są świetnym sposobem na poprawę koordynacji ruchowej, na spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz na nabranie pewności siebie.

Dla kogo? Zajęcia kierujemy do Kobiet lubiących tańczyć, chcących poczuć się prawdziwie kobieco. 

House
Korzenie stylu sięgają Chicago, jednak w pełni rozwinął się w nowojorskich klubach wypracowany przez zawodowych tancerzy różnych stylów. Technikę cechuje szybka praca nóg, zwolnione ruchy tułowia i duże możliwości improwizacyjne. Lekcja House w wydaniu fitness opiera się na przekształceniu podstawowych kroków fitness w kroki house. Zajęcia są energetyczne, fizjologicznie efektywne, sprzyjają utracie kalorii oraz pozwalają każdemu poczuć się jak zawodowy tancerz.

Hip Hop
Tutaj rytm i taniec są nierozerwalne. Styl hip- hop cechuje wysoka intensywność, gdyż kroki wykonywane są w podskoku. Ze względu na rytm technikę łączy się z takimi stylami jak funk, break dance, house tworząc ciekawe choreografie zbudowane z kroków przesuwnych, marszowych i podskoków. Podczas zajęć hip hop uczestnik nabiera pewności w tańcu oraz umiejętności wyrażania siebie.

Dla kogo? Dla wszystkich- miłośników tańca i dobrej zabawy.