Płaski brzuch

Brzuch to jedna z najbardziej kłopotliwych części ciała. To tutaj często gromadzi się tkanka tłuszczowa, którą bardzo trudno jest zgubić.
Trening Płaski Brzuch został tak opracowany, aby zagwarantować optymalne warunki do spalania tkanki tłuszczowej wzmacniając jednocześnie mięśnie brzucha. Zajęcia zbudowane są z dwóch podstawowych części: cardio (ok. 30 min.) oraz wzmacniającej mięśnie brzucha. Trening cardio bazuje na prostych krokach aerobiku, z których budowane są nieskomplikowane choreografie powtarzane wielokrotnie podczas danej lekcji. Ma to na celu wprowadzenie organizmu w tzw. trans pozwalający na pracę na takim poziomie tętna, który gwarantuje czerpanie energii do wysiłku fizycznego z tkanki tłuszczowej.
Druga część lekcji poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmacnianie mięśni brzucha. Szereg technik ćwiczeń i różnorodne przybory wykorzystywane w tej części lekcji mają na celu wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha.

Dla kogo? Dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Szczególnie polecamy osobom chcącym skutecznie zgubić „brzuszek”.