Plan zajęć - Sala srebrzysta – sierpień / wrzesień 2017

Plan zajęć do druku | Plan zajęć [.pdf] do pobrania

UWAGA! Drogie Uczestniczki/cy zajęć w każdej chwili zastrzegamy sobie możliwość zmiany godzin w grafiku.
Legenda: (kłódka ikonka) oznacza, że grupa jest już kompletna (zamknięta).
Zajęcia trwają 55 minut.

WAKACYJNE ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE
Od lipca do września – w związku z urlopami naszymi i Waszymi duże zmiany w grafikach na zajęcia grupowe – prosimy o wnikliwe zapoznanie się z planami, gdyż obowiązują plany wakacyjne (szczegółowe grafiki już 20go czerwca)
Zajęcia będą odbywały się na obu salach przez cały okres wakacji. 
W związku z tym zawieszamy stałe listy. Zapisy na miesiąc lipiec rozpoczniemy we wtorek 20go czerwca. Miejsce w grupie zagwarantują sobie Klienci, którzy wykupią karnet na dane zajęcia do momentu zamknięcia listy. Od października rozpoczynamy nowy sezon, a wraz z nim wrócimy do stałych list.

ZASADY ODRABIANIA ZAJĘĆ

Dajemy Wam możliwość odrobienia każdej nieobecności na zajęciach grupowych fitness pod warunkiem, że zgłosicie wcześniej swoją nieobecność (minimum godzinę przed zajęciami). Dzięki takiemu rozwiązaniu zwalniacie miejsce w grupie, które może być wykorzystane przez innego klubowicza.
Nie ma możliwości odrabiania zajęć w grupach, które są pełne, toteż  informowanie nas o Waszej nieobecności jest jedyną możliwością odpracowania niewykorzystanych zajęć. Niewykorzystane zajęcia przepadają każdorazowo wraz z końcem miesiąca kalendarzowego.

SIERPIEŃ
srebrzysta sierpień
WRZESIEŃ