mental dance&body

¾ Dance – oryginalny program opracowany przez Lucię Schmidt w Szwajcarii. Łączy tradycyjny fitness z formami body&mind. To połączenie odprężenia, miękkości i lekkości ruchu z treningiem aerobowym ukierunkowanym na spalanie tkanki tłuszczowej. Przekonacie się, ze dzięki muzyce oraz całej gamie opracowanych specjalnie na potrzeby tej  formy kroków tworzone treningi będą inne, oryginalne, pobudzą fantazję, pozwalając reagować wszystkimi zmysłami, pozostawiając Was długo w pozytywnym nastroju i relaksie.

Trilo chi – (Power chi, Chi Joga, Chi flow motion)- to współistnienie muzyki, wyobraźni i świadomego ruchu. Unikalna forma łącząca wschodnie formy takie jak: hatha joga, Tai chi, Qi gong oraz zachodnie metody jak: fitness, Pilates, szkoła  kręgosłupa, stretching, a także relaks. Bogaty program skierowany na znalezienie harmonii ciała, ducha i umysłu. Jest inspirowany azjatyckim podejściem do zrozumienia i wykorzystania działania energii witalnej   (chi lub prana) i integruje ją z zachodnim fitnessem. Odpowiednio różnorodne techniki pracy z ciałem i zastosowanie elementów relaksacji pomaga w utrzymaniu równowagi energetycznej, elastyczności oraz stabilizacji.

Stretching & relaks – bezpieczny trening skierowany na rozwijanie gibkości i  elastyczności wszystkich grup mięśniowych oraz zwiększenia zakresu ruchomości w stawach. Na koniec zajęć proponujemy różne techniki relaksu      ( metoda Jacobsona , Schultza, wizualizacje, ćwiczenia koncentracji) w celu zmniejszenia napięcia somatopsychicznego w całym ciele. Celem jest odczucie i uświadomienie sobie własnego ciała oraz uwolnienie się od napięć fizycznych i psychicznych.

Dla kogo: dla każdego kto kocha jogę, Pilatesa, taniec, trening z piłkami, dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania, dla osób pragnących zadbać o profilaktykę kręgosłupa, dla kobiet w ciąży, dla każdego kto poszukuje nowych wyzwań w treningu mentalnym.