Joga wellness

Zajęcia bazują na tradycyjnych asanach (pozycjach jogi), adaptując je do lekcji fitness w duchu body&mind, ale bez filozofii charakterystycznej dla klasycznej jogi. Dzięki oryginalnym sekwencjom ruchów program Joga Wellness równoważy stres i skłonności do zaburzeń postawy wynikające z codziennego życia. Jest to trening ogólny, nastawiony na wzmocnienie siły, wytrzymałości i gibkości, poprzez pracę całych łańcuchów kinetycznych, a nie pojedynczych partii mięśni.
Wykorzystuje ułożone w sekwencje ruchy typowe dla jogi, które przyczyniają się do harmonijnego rozwoju i ułatwiają przyjmowanie prawidłowej postawy. Pozycje zwane asanami angażują całe ciało, a dzięki pracy i tonifikacji mięśni zapewniają prawidłową pozycję stawów. Przywrócone zostają naturalne krzywizny kręgosłupa, poprawia się funkcjonowanie organów wewnętrznych, krążenia krwi i limfy, a umysł ulega odprężeniu.

Dla kogo? Zajęcia adresujemy przede wszystkim do osób, które czuję potrzebę stretchingu, myślą o praktykowaniu jogi, ale zupełnie obca i niepotrzebna jest im filozofia wschodu. To system ćwiczeń, bezpieczny i odpowiedni dla osób w każdym wieku, bez względu na  aktualne fizyczne możliwości.